У 25 класах Тернопільської спеціалізованої школи № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов навчається 650 учнів. Працює 64 вчителі, 42-ом з них встановлено вищу кваліфікаційну категорію, 9 – вчителі-методисти, 14 – мають звання "Старший вчитель", 10 – Відмінник народної освіти, Марія Йосипівна Войтович має почесне звання "Заслужений працівник освіти України". Третій рік педагогічний колектив працює над формуванням духовності школярів на основі гуманізації навчально-виховної роботи. Завершено роботу з присвоєння школі імені В. Вихруща. Успішно функціонує проект педагогічної школи "Батьківська педагогіка". Школа має багатий досвід міжнародної співпраці з навчальними закладами Німеччини. Учні та вчителі беруть участь у різноманітних міжнародних проектах культурного обміну та співробітництва.

Учителів

Учнів

Класів

Керівництво школи

<big>Патряк</big>Лариса Андріївна

ПатрякЛариса Андріївна

директор школи

<big>Панченко</big>Агнія Всеволодівна

ПанченкоАгнія Всеволодівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

<big>Жеворонко</big>Оксана Володимирівна

ЖеворонкоОксана Володимирівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

<big>Гудима</big>Оксана Михайлівна

ГудимаОксана Михайлівна

заступник директора з навчально-виховної роботи .