Здорова кулінарна книга нашої школи!

10 тра 2021

Триває другий тиждень фудчеленджу"Здорове харчування"-готуємо разом. Врамка чього челенджу 54 родини долучилися до приготування корисної і смачної їжі. За результатими ми створили книгу "Здорова кулінарна книга нашої школи! "

Учень 5-В класу школи Колеснік Артем займається флорболом

06 тра 2021 11

Учень 5-В класу школи Колеснік Артем займається флорболом. Команда,учасником якої він є,перемогла. І вона стала Чемпіоном України з флорболу. У цьому сезоні він брав участь у 12-ти матчах. Було 2 поразки і 10 перемог! Отже, вітаєм знову Колесніка Артема із пермогою!

Докладніше
Вітаємо з перемогою ученицю 9-А класу Кондратенко Катерину Сергіївну!

28 кві 2021 10

Вітаємо з перемогою ученицю 9-А класу Кондратенко Катерину Сергіївну! 22-24 квітня 2021року в м.Харків проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед дівчат 2006-2007р.н. . У своїй ваговій категорії (до 58 кг) Кондратенко Катерині не було рівних і вона здобула І місце! Приємно відзначити, що тренером нашої чемпіонки є її батько Кондратенко Сергій Васильович («Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності»). Як переможець вона візьме участь у чемпіонаті Європи (Болгарія, травень 2021р.).

Докладніше
Наша школа бере участь в челенджі від  «Healsy School»

Наша школа бере участь в челенджі від «Healsy School»

28 кві 2021 19

Наша школа бере участь в челенджі від «Healsy School» про здорове харчування. Сьогодні ми виконували завдання першого тижня. Дружньою компанією з допомогою вчителя Каспрук Оксани Дмитрівни підготували сценарій квесту. Також провели цікаве опитування для дітей 5-7 класів про здорове харчування.

Докладніше
Сьогодні у першокласників відбулося світле свято Великодня!

27 кві 2021 6

Сьогодні у першокласників відбулося світле свято Великодня! Зичимо усім міцного здоров'я , благополуччя, віри у щасливе майбутьнє України. Христос Воскрес! Воістину воскрес!

23 квітня викладачі кафедри фізики та методики її навчання у рамках

23 кві 2021 9

23 квітня викладачі кафедри фізики та методики її навчання у рамках профорієнтаційної роботи відвідали нашу школу. Під час зустрічі відбулося нагородження учасників неформальної олімпіади "Прибуткова фізика". Учні отримали корпоративні подарунки ТНПУ та іменні сертифікати. Сподіваємось, що співпраця з фізико-математичним факультетом ТНПУ стане хорошою традицією