29.09.2021року У школі пройшов день цивільного захисту. З метою навчання учнів основам і правилам поведінки у естримальних ситуаціях школярам молодших класів були продемонстровані відео сюжети з правилами поводження з газовими приладами, біля водойм, у разі загрози пожежі тощо.

Учні середніх класів дізналися, як надати першу допомогу в разі носової кровотечі, укусу комах, опіках рослинами, сонячних опіках.

Старшокласники знайомились з правилами поведінки у разі відкритого горіння у приміщенні, користування вогнегасником, загрозі терористичного акту, чи захопленні заручників.

Здобувачам освіти розповіли про потенційно небезпеці об’єктів у м. Тернополі та ті, що розташовані неподалік від школи.

Під керівництвом медичної сестри школярі вчилися накладати пов’язки «петерпілим» і мобілізувати пошкодженні кінцівки, транспортувати «хворих»